آیا سئو کلاه سفید همیشه خوب است؟

آیا سئو کلاه سفید همیشه خوب است؟

 

آیا سئو کلاه سفید همیشه خوب است؟

داشتن لینک ها ورودی به وب سایت شما می تواند همانند یک رای خوب برای وب سایت شما محسوب شود،اما همه ی لینک های ورودی خوب نیستند و لینک های ورودی بد نیز برای شما امتیاز منفی محسوب می شود.

لینک خوب:

لینک های خوب، لینک هایی از سایر صفحات وب هستند که محبوب موتورهای جست و جو قرار گرفته اند و محتوای مرتبط با سایت شما دارند.

لینک بد:

و لینک های بد لینک هایی هستند که به طور بالقوه توسط موتورهای جست و جو جریمه و تحریم شده اند و موضوعات آن ها هیچ ربطی به محتوای وب سایت شما ندارد.

سئوکاران کلاه سیاه

سئوکاران کلاه سیاه، با دور زدن قوانین گوگل و موتور های جستجو و دست به دامان روش های غیر متعارف، برای ارتقای رتبه خود در موتور های جستجو و گوگل اقداماتی انجام می دهند. جنگ میان اسپمر ها (کلاه سیاه کاران) و موتور های جستجو به خصوص گوگل، همیشه ادامه دارد.یک سئوکار کلاه سیاه مبتدی فقط روش های منسوخ شده را می داند و یا نتیجه نمی گیرد و یا در کوتاه مدت نتیجه می گیرد و پس از مدت کوتاهی ، نتیجه حاصل شده او از بین می رود ,گوگل تشخیص می دهد

 

سئوکار حرفه ای کلاه سیاه چگونه سئو می کنند؟ 

اما یک سئوکار حرفه ای کلاه سیاه، روش های جدیدی در طراحی سایت و سئو خود ابداع می کند که هنوز الگوریتم گوگل آن را متوجه نشده است و سئوکاران کلاه سیاهی وجود دارند که با روش های کاملا غیر قانونی به نتیجه دلخواه خود می رسید و تا گوگل بخواهد حقه انها را متوجه شود، با اعمال تغییراتی در روش های خود، به بازی با گوگل ادامه می دهند و همچنان در صدر نتایج گوگل باقی می مانند.

 

روش های کلاه سیاه

عده ای فکر می کنند دیگر روش های کلاه سیاه منسوخ شده است و جواب نمی دهد.اگر شما هم چنین تفکری دارید سخت در اشتباه هستید.همانقدر که گوگل هوشمند می شود، انسان ها و کلاه سیاه کاران و اسپمر ها هم هوشمند می شوند و این بازی است که تا ابد ادامه دارد.آیا چون اکنون سیستم های امنیتی، دوربین های مداربسته، دزدگیر های پیشرفته آمده اند دیگر دزدی و سرقت از بین رفته است؟طبیعتا خیر! تنها روش های سرقت تغییر کرده است.سارقان دیگر با شاه کلید درب ها را باز نمی کنند! کسانی که فکر می کنند سئوی کلاه سیاه دیگر جواب نمی دهد، یا فقط کوتاه مدت مفید است، فکر می کنند سارقان، هنوز با شاه کلید اقدام به دزدی می کنند!

 

مثال روش های کلاه سیاه

برای مثال استفاده از لینک و محتوای مخفی یکی از روش های قدیمی سئوی کلاه سیاه است که هنوز هم در شرایط خاصی می تواند منجر به نتیجه شود.لذا من در اینجا این تفکر را که سئوی کلاه سیاه هیچ وقت نتیجه نمی دهد رد می کنم.در انجمن خود گوگل، (googleproductforum) ، بارها اشاره شده است که گوگل همچنان دارای ضعف است و کلاه سیاه کارانی هستند که نتیجه می گیرند.آن هم از نوع پایدار! در میدان عمل و نتایج گوگل هم چنین سایت هایی وجود دارند.

 

پنالتی گوگل و سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

 

وقتی پنالتی می شید، در اکثر مواقع خبری از اخطار توی گوگل وب مستر تولز نیست!پس لطفا انقدر نگید، پنالتی نشدم چون اخطار نگرفتم. نگید گوگل متوجه کارهای غیر کلاه سفید من نشده چون اخطار نگرفتم”.گفتم غیر کلاه سفید، به این دلیل که تکرار کنم، سئو فقط کلاه سیاه و سفید نیست.از سفید تا سیاه کلی رنگ هست که همگی در دنیای Gray Hat هستند و اغلب سئوکارها بدون اینکه بدونن، کلاه خاکستری کار هستند.حالا یکی کلاه خاکستریش بیشتر به سفید نزدیکتره.یکی بیشتر به سیاه

 

درک درستی از سئو سایت

 

در واقع سئوی خوب نیازمند توجه به جزئیاتی است که به تنهایی قابلیت و عملکرد سایت شما را بهبود خواهد بخشید. اگر  دسترسی، حرکت و جستجو در اطراف ساده باشد آنگاه در نظر بازدیدکنندگان جذاب تر خواهد بود.

بالاتر ظاهرشدن در نتایج جستجو از نتایج فرعی مثبت این “بهترین عمل ” است و فواید آن برای شما حتی در سطوح بالاتری از ترافیک ایجاد شده برای سایت خواهد بود.تصور نکنید به دلیل اینکه تنها  یک وبلاگ را راه اندازی می کنید ،ترافیک بالاتر از موتورهای جستجوی قوی یک رویا است.

شیوه های بد سئو

همچنین برخی از شیوه های بد وجود دارد ، از قبیل لینک سازی مصنوعی و keyword stuffing ، فقط به خاطر داشته باشید که گوگل کاملا  در فریبکاری شما خوب عمل می کند و مجازاتش نه تنها سریع بلکه شدید است.برچسب ها: آیا سئو کلاه سفید همیشه خوب است؟، سئو کلاه سفید چیست ؟، سئو کلاه سیاه چیست ؟، معنای سئو کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه چیست ؟، سئو سایت، شیوه های خوب سئو سازی سایت، سئو،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات