بک لینک و تاثیرات آن چیست؟

بک لینک و تاثیرات آن چیست؟

چرا باید بک لینک بخریم؟

بک لینک و تاثیرات آن بر سئو چیست؟

بک لینک معمولا به لینک هایی گفته میشود که هر صفحه در وب سایت به یک وب سایت مخصوص فرستاده میشود میتواند یک سایت باشد یا یک دایرکتوری , بک لینک به شما کمک میکند که اطلاعات و تاثیر سایت خود را دیگر سایت ها و موتور های جستجو بررسی و ارزیابی کنید.

چگونه تبادل لینک کنیم؟

به دو روش میتوانیم تبادل لینک کنیم

۱٫لینک های فالو Follow

این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که ادرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت میباشد و یا تبادل لینک.

۲٫لینک های غیر فالو No Follow

در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست اوردن بک لینک از این  نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستوجو به صورت زیر میباشد که نباید ادرس ذکر شده را دنبال کرد و این ادرس فقط  برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد.

لینک های Nofollow بهترین روش لینک دادن به صفحات خارجی میباشد چون از سایت شما بازدیدی به سایت دیگر فرستاده نمیشود. توصیه تیم بک لینک ۹۸ برای لینک های خارجی این میباشد.

اخرین نکته ای که در بک لینک باید به ان اشاره کرد درصد خوب بودن بک لینک میباشد. هر بک لینکی نمیتواند مفید باشد بلکه باید بک لینک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان یک بک لینک خوب شناخته شود.به زبان ساده سایت هایی که دارای محتوای قوی باشند یعنی سایت دارای مطالب اختصاصی و ویژه باشد همچنین سایت هایی که دارای بازدید بالا میباشد

توجه داشته باشید که بک لینک باید به یک کلمه ی خاص در سایت شما که میخواید بر سئو ان کار کنید اشاره کند در انتخاب کلمه دقت کنید چون راهی برای بازگشت بک لینک نمیباشد.



برچسب ها: بک لینک و تاثیرات آن چیست؟، چرا باید بک لینک بخریم؟، بک لینک و تاثیرات آن بر سئو چیست؟، چگونه تبادل لینک کنیم؟، خرید بک لینک با پیج اوتوریتی بالا، دریافت بک لینک رایگان، بک لینک رایگان برای سئو،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic